Охорона квартир, будинків, котеджів

Самою надійною та ефективною охороною котеджів і будинків, є установка сучасних охоронно-пожежних систем і підключення їх до централізованої станції моніторингу «BSI-Group».

Купуючи обладнання сигналізації "AJAX", Ви отримуєте 6 МІСЯЦІВ ОХОРОНИ БЕЗКОШТОВНО *

При спрацьовуванні одного з датчиків, або тривожної кнопки оператор негайно направляє до вас патрульну групу швидкого реагування або повідомляє у відповідну службу, для локалізації проблеми.

Суттєво підвищити рівень безпеки можуть встановлені додатково відеокамери, системи захисту та охорони периметра.

При охороні будинку розташованого далеко від міської межі необхідно приділити увагу засобам захисту, які максимально збільшать час проникнення зловмисників на прилеглу територію котеджу або вдома або в саме приміщення (паркан, грати, броньовані двері). У цьому випадку, при встановленні охоронної сигналізації час, за яке до вас прибуде патрульна група швидкого реагування, уточнюється індивідуально.

Компанія «BSI-Group» розробила так звані коробкові рішення для масового сегмента, для продажів послуги охорони для квартир, установка системи та її запуск робиться в один день та займає від 1 до 6 годин. У комплект входять певну кількість датчиків руху, сама контрольна панель, клавіатура, датчик відкриття дверей. Коробковий продукт легко нарощується залежно від площі об'єкта і якихось цілей щодо захисту.

В питаннях безпеки критично важливе значення має своєчасність вжитих заходів. Можна багато речей зробити в останній момент, потім, але це не відноситься до забезпечення захисту власності.

НОВИНКА !!! Технологія фотопідтверждення тривог.

На охоронюваному об'єкті встановлюються відеокамери в різному виконанні, фотодатчики. За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності об'єкта.

 

 

Протікання труб представляє серйозну загрозу для будь-якої нерухомості - від звичайної квартири до елітного котеджу або офісу.

Компанія «BSI-Group» пропонує встановити датчики протікання води, три цьому система сповістить через оператора власників або автоматично дасть команду на відключення подачі води, електрики при виникненні протікання води в системах водопостачання і опалювання.

З прорвавшими у ванній, на кухні, санвузлі трубами або батареями центрального опалення доводилося стикатися практично кожному з нас. Часто подібна аварія в системі водопостачання перетворюється у справжнє стихійне лихо. А скільки нервів, часу і грошей доведеться витратити на усунення наслідків такої аварії.

За статистикою переважна кількість аварійних випадків (63%) припадає саме на затоплення. При запленні приміщень страждає практично все: стелі, стіни, підлога, двері, вікна, меблі та побутова та оргтехніка.

 

Застосування додаткових датчиків в системах охорони вбереже вашу квартиру, будинок або офіс не тільки від затоплення водою, але також від пожежі та несанкціонованого проникнення. Простий і дієвий принцип роботи з постійним онлайн-моніторингом ситуації означає практично нульову ймовірність, що вас торкнутися неприємності, пов'язані з проривом труби або батареї опалення.

Бездротові технології в системах охорони дають можливість встановити її швидко і без дротів, навіть в приміщення з готовим ремонтом, а дизайн обладнання дозволяє вписати його в різний дизайн приміщення.

Компанія «BSI-Group» також розробила тариф «Охорона на період відпустки/відрядження». Фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта з роботою устаткування. Все обладнання дається в оренду, на період охорони. Клієнт не оплачує ні монтаж, ні обладнання, оплачується тільки абонентська плата. Весь монтаж системи займає в середньому до 2 годин. По поверненню з відпустки, відрядження обладнання демонтується.

 

Вартість пакетів охорони квартир і будинків:

Пакет "Інформаційний +" - послуга для клієнтів, які хочуть зменшити витрати на охорону, але при цьому знати про те, що відбувається на об'єкті. Коли центр моніторингу надходить сигнал "Тривога" з об'єкта, клієнта сповіщають про сигнал тривоги. При бажанні клієнта можна здійснити виїзд патрульного екіпажу на місце. Обладнання: Бездротова система «SmartHome AJAX», управління і оповіщення на смартфон, планшет. Вартість охорони 200 грн./міс. + Вартість реагування по дзвінку 200 грн./виїзд групи реагування. 

Пакет "Комбінований" - послуга для вимогливих клієнтів, які хочуть мати уявлення про те, що відбувається на об'єкті в повному обсязі. Коли центр моніторингу надходить сигнал "Тривога" з об'єкта, клієнта сповіщають про сигнал тривоги і він приймає рішення про виїзд екіпажу, у разі, якщо протягом 3-х хвилин не вдалося оповістити клієнта про сигнал тривоги, обо отриманні повторних "Тривог", спрацюванні кількох датчиків, на об'єкт виїжджає патрульний екіпаж відразу. Обладнання: або Бездротова система «SmartHome AJAX», управління і оповіщення на смартфон, планшет, або дротова або бездротова система «PROFI». Вартість охорони 300 грн./міс. + Вартість реагування 50 грн./виїзд групи реагування. Можливість отримати сучасне обладнання (централь/передавач/хаб) в оренду на період охорони.

Пакет "Повний" - послуга для клієнтів, які хочуть мати уявлення про те, що відбувається на об'єкті в повному обсязі з виїздом екіпажу на об'єкт, що охороняється відразу при кожному сигналі тривоги. Коли центр моніторингу надходить сигнал "Тривога" з об'єкта, на місце негайно виїжджає патрульний екіпаж. Обладнання: або Бездротова система «SmartHome AJAX», управління і оповіщення на смартфон, планшет, або дротова або бездротова система «PROFI». Вартість охорони 400 грн./міс. Вартість реагування входить в щомісячну плату. Можливість отримати сучасне обладнання (централь/передавач/хаб) в оренду на період охорони.

 

Купуючи обладнання сигналізації "AJAX", Ви отримуєте 6 МІСЯЦІВ ОХОРОНИ БЕЗКОШТОВНО *

* Безкоштовно на увазі за 1 грн / міс. по вибраному пакету послуги за кожен 2 місяць.

Акція діє до 31.05.2020

 

Якщо вам не підійде наша система, ми викупимо її назад*.

* Про умови викупу можна дізнатися за телефоном 0-800-50-24-24

 

НАШІ КЛІЄНТИ!!!

 

Стаття: МІЙ БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР

В питаннях безпеки критично важливе значення має своєчасність вжитих заходів. Можна багато речей зробити в останній момент, потім, але це не відноситься до забезпечення захисту власності, в тому числі котеджу або дачі за містом. Щоб мати можливість відпочити в своєму будинку де-небудь за містом, потрібно подбати про те, щоб ця нерухомість не зникла у пожежі або не була розграбована злодіями.

 

Стаття: КОНТРОЛЬ І УПРАВЛІННЯ НА ВІДСТАНІ

Зараз розвиток охоронних технологій дозволить практично будь-якій людині захистити свою нерухомість. У світі постійно щось змінюється. З розвитком науки відбуваються різні відкриття. Виникають нові технології, які поступово знаходять відображення в сучасному житті. Доступ до сучасних систем безпеки або автоматики будинку може здійснюється з комп'ютера, смартфона або телефону.