Охорона банків, кас, ломбардів

Охорона фінансових установ (банків, кас, пунктів обміну валют, ломбардів) висуває особливі вимоги до забезпечення безпеки, відмінні від принципів охорони будь-яких інших об'єктів.

Рішення в забезпеченні безпеки банків включають різні аспекти: контроль за дотриманням касових операцій; організацію фізичної охорони офісів, касових залів, контроль доступу та технічне забезпечення охорони грошових сховищ, здійснення пропускного режиму та цілодобової охорони банку; надання послуг технічних засобів охорони з підключенням до до централізованої станції моніторингу, які забезпечують захищеність банку в неробочий час.

До переліку послуг нашої компанії відноситься охорона окремих банків, розгалужених банківських структур, пунктів обміну валют, ломбардів. Ми захистимо Ваше фінансова установа від будь-яких видів потенційної небезпеки, застосовуючи для цих цілей найсучасніші та ефективні методи.

 


Компанія «BSI-Group» готова поділиться з Вами нашими розробками, системами безпеки, які впроваджені до найбільших банківських установах нашими фахівцями в різних кінцях України, це як і автономне системи так і інтегровані комлекс об'єднані в одну систему в прибудовах області, країни.

При охороні обладнання охоронно-тривожної сигналізації підключаються до централізованої станції моніторингу та у разі надходження сигналу «Тривога» з приводу несанкціонованого проникнення або спроби пограбування, на охоронювану точку негайно направляється патрульна група швидкого реагування.

Для передачі інформації ми маємо можливість використовувати різні канали передачі даних. Ми використовуємо три канали: захищені виділений радіоканал, інтернет, GSM / GPRS.

Для залучення новіх клієнтів ми надаємо послугу надання контрольної панелі з передавачем в оренду, що дозволяє скоротити вартість підключення до охорони. Також для корпоратівніх клієнтів ми можемо запропонувати обладнання в розстрочку без %.

НОВИНКА !!! Технологія фотопідтверждення тривог.

На охоронюваному об'єкті встановлюються відеокамери в різному виконанні, фотодатчики. За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності об'єкта.

  

 Окремо слід відзначити охорону банкоматів і платіжних терміналів. Адже банкомат - це фактично сейф, набитий готівкою і часто встановлений в місцях загального доступу. Банківські та платіжні термінали - не просто пристрої для видачі готівки або оплати послуг, сьогодні це багатофункціональні міні-офіси, що дозволяють здійснювати основні види грошових операцій швидко і з максимальною зручністю. Розширення функціональних можливостей терміналів як ніколи сприяє їхній популярності серед фізичних та юридичних осіб.

Також компанією «ВSI-Group» пропонується встановлення системи контролю доступу в зону банкомату "Зона 24х7", система призначена для запобігання доступу до банкомата осіб, у яких відсутній карта будь-якої платіжної системи, це дозволяє підвищити безпеку клієнтів при здійсненні операцій і обмеження доступу в приміщення банкомату сторонніх осіб.

Компанія «BSI-Group» має великий досвід з охорони банкоматів і платіжних терміналів. Монтаж обладнання здійснюється всередині банківської або платіжного терміналу і підключається до централізованої станції моніторингу.

Вартість охорони від 500 грн./міс. 

Можливість отримати сучасне обладнання (централь/передавач/хаб) в оренду на період охорони

 

 

Якщо вам не підійде наша система, ми викупимо її назад*.

* Про умови викупу можна дізнатися за телефоном 0-800-50-24-24

Компанія «BSI-Group» також надає послуги із забезпечення перевезення цінностей та безпеки вантажу. Супровід перевезення цінностей або інкасації здійснюється силами департаменту охорони, в складі найбільш досвідченних і професійно підготовлених працівників охорони. 

Компанія «BSI-Group» надає в короткострокову оренду (броньовані інкасаторські автомобілі):

НАШІ КЛІЄНТИ!!!