Охорона складів

При охороні складських приміщень, необхідне забезпечення надійного захисту значних матеріальних коштів, що зберігаються на великій території. Охорона складу може здійснюватися за допомогою фізичного патрулювання або обмеження доступу, проте самим перевіреним і надійним способом охорони складів є пультова охорона, в процесі якої здійснюється постійний моніторинг об'єктів і миттєве реагування на позаштатну ситуацію.

Компанія «BSI-Group» пропонує охорону складських приміщень за допомогою систем установки охоронно-тривожної та пожежної сигналізації, що забезпечують передачу тривожного сигналу на централізовану станцію моніторингу. Залежно від характеру ситуації, що виникла (пожежа, затоплення, несанкціоноване проникнення) на охоронюваний об'єкт направляється патрульна група швидкого реагування або інформуються відповідні служби про виникнення аварійної ситуації.

Ми робимо все, щоб залучити нових клієнтів. Ми хочемо зробити послугу охорони звичною, і такою ж невід'ємною частиною життя, як мобільний зв'язок або доступ в інтернет.

Для бізнес-клієнтів ми можемо запропонувати обладнання в розстрочку на кілька місяців без %, також надаємо обладнання в оренду, що дозволяє скоротити вартість підключення до охорони..

НОВИНКА !!! Пакет для бізнес-клієнтів «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО»

Пропонуємо Вам обслуговування за принципом "все включено". Мета полягає в тому, щоб запропонувати зручне охоронне рішення, не обтяжуючи їх при цьому витратами, пов'язаними з придбанням, встановленням обладнання і обслуговуванням (моніторинг, технічне обслуговування, усунення несправностей, реагування патрульних екіпажів і т.д.).

Пакет «Все включено» включає в себе:

  • послугу технічної охорони - виїзд патрульних екіпажів здійснюється безкоштовно;
  • надання в користування охоронного обладнання - при розірванні договору все обладнання повертається «BSI-Group;
  • встановлення всього необхідного обладнання;
  • планове сервісне обслуговування;
  • Необмежена гарантія на обладнання – на весь час дії договору про охорону з «BSI-Group».

НОВИНКА !!! Технологія фотопідтверждення тривог.

На охоронюваному об'єкті встановлюються відеокамери в різному виконанні, фотодатчики. За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності об'єкта.

 

 

 

НОВИНКА !!! 

Якщо у вашої компанії є свій автопарк, ми зможемо обладнати його супутниковими охоронно-пошуковими системами, що дозволить організувати активний захист автомобіля від угону і контролювати його переміщення.

 

Вартість охорони складів від 450 грн./міс. 

Можливість отримати сучасне обладнання (централь/передавач/хаб) в оренду на період охорони

 

Якщо вам не підійде наша система, ми викупимо її назад*.

* Про умови викупу можна дізнатися за телефоном 0-800-50-24-24

 

НАШІ КЛІЄНТИ!!!