Технологія фотопідтвердження тривог від «BSI-Group»
05-04-2019

«BSI-Group - компанія, спрямована в майбутнє. 

Інновації - основа стратегії розвитку «BSI-Group». Ми прагнемо завжди випереджати конкурентів на два кроки - і при цьому завжди залишаємося клієнтоорієнтованою компанією. Наша стратегія дозволила нам стати передовою компанією серед інсталяторів систем безпеки та операторів послуг пультової охорони в Україні, і ми не збираємося зупинятися на цьому.

Компанія «BSI-Group» пропонує своїм клієнтам передову технологію фотопідтвердження тривог. Функціональність охоронних систем тепер має додаткові можливості для піймання злочинця. Функція «фотопідтвердження тривог» дозволяє отримати зображення злочинця в момент проникнення на об'єкт. А значить - можна організувати розшук злочинця по цифровій фотографії, або оператор центральної станції може дати опис злочинця для його затримання по гарячих слідах при відпрацюванні території.

На охоронюваному об'єкті встановлюються відеокамери в різному виконанні, фотодатчики. За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності громадян та їх майна.

Бездротовий датчик руху з функцією фотопідтвердження.

Реагує на переміщення в кімнатах що знаходяться під охороною. У разі проникнення зловмисника в охоронюване приміщення система фотопідтвердження тривоги роблять серію з декількох знімків і відправляє їх на централізовану станцію моніторингу.

Система може застосовуватись для всіх типів об'єктів: житлових приміщень, офісів, фінансових установ і т. д., і підтримує до 4 камер або фото-датчиків. Фотографії зберігаються в базі даних станції моніторингу і доступні для перегляду в будь-який час.