Оснащення патрульних автомобілів "BSI-Group" багатоцільовими компютерами-планшетами
05-11-2013

Компанія «BSI-Group» постійно шукає можливості поліпшити якість послуги Пультової охорони», скоротити час реагування на сигнал «Тривога» мобільними патрульними групами.

Для цієї мети автомобілі патрульних груп реагування тепер оснащені багатоцільовими компютерами-планшетами, використання такого підходу дозволяє:

                     • Миттево отримати сигнал «Тривога» від оператора з координатами об'єкта, позначенням власного місця розташування, позначенням загруженості доріг через «Yandex-пробки».
                     • Отримати можливість автоматичної побудови маршрутів від поточного положення до тривожного об'єкту.
                     • Отримати оперативний доступ до необхідної інформації по об'єкту (фотографії, планування, розміщення обладнання, типи сповіщувачів)
                     • Можливість використовувати offline і online карти
                     • Віддалено оновлювати актуальну інформацію по об'єкту, що охороняється.
                     • Передавати на централізовану станцію моніторингу інформацію про прийняття екіпажем тривожного сповіщення,
                     • Прибуття та відїзд з об'єкта.

У зв'язку з великою кількістю підключень нових об'єктів під охорону «BSI-Group», використання таких технологій дає велику конкурентну перевагу перед іншими службами охорони. Компанія «BSI-Group» цінує, що нам довіряють і тепер ми реагуємо на Ваші сигнали ще швидше.

Сподіваємося, що Ви оціните наші прагнення дати Вам більш якісну послугу, адже МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШОГО СПОКОЮ ТА КОМФОРТУ.

Також пропонуємо ознайомитись з новинками бездротового обладнання Visonic, Jablotron, Elmes що використаємо для підключення під охорону «BSI-Group».