СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Розміщення Ваших серверів в Європі

Розмістіть свій сервер в самому безпечному центрі обробки даних Європи! Послуга оренди простору в центрі обробки даних (колокація серверів) призначена для клієнтів, які вже мають свої власні сервери і хочуть забезпечити безперебійний доступ до цих серверів, розмістивши їх в іньшій юрисдикції, в самому безпечному центрі обробки даних в Європі.

Детальніше

Система "РОЗУМНИЙ ДІМ - FIBARO"

"Розумний дім - FIBARO" - це концепція, в якій всі інженерні системи пов'язані між собою. Вони взаємодіють один з одним, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку. Керуйте своїм комфортом у домі з одного пульта, сенсорної панелі або смартфона, iPhone, iPad...

Детальніше

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження є невід'ємною частиною систем безпеки. Ці системи вбирають у себе всі новітні досягнення та технології в області безпеки. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють не тільки спостерігати і записувати відео, але і програмувати реакцію всієї системи безпеки на виникнення тривожних подій або ситуацій.

Детальніше

Axxon Next платформа відеоспостереження

Axxon Next - відкрита платформа відеоспостереження нового покоління. Завдяки застосуванню унікальних розробок платформа Axxon Next досягла якісно нового рівня функціональності, надійності, продуктивності, ефективності та зручності використання. Система відеоспостереження на основі Axxon Next легко масштабується і може включати необмежену кількість відеосерверов, робочих місць операторів і відеокамер...

Детальніше

Інтегрована система безпеки "ІНТЕЛЕКТ"

«Інтелект» - багатофункціональна відкрита програмна платформа, призначена для створення комплексів безпеки будь-якого масштабу. Система об'єднує розрізнені системи - охоронно-пожежну сигналізацію, систему контролю доступу, відеоспостереження та багато іншого - в узгоджено працюючу інфраструктуру безпеки.

Детальніше

MOBOTIX cистеми IP відеоспостереження

Компанія «BSI-Group» предвставляет IР Системи промислової відеоспостереження від компанії MOBOTIX AG. MOBOTIX це унікальні IP-камери з великою роздільною здатністю в мегапікселях, які орієнтовані для застосування у сфері промисловості, охоронних систем, банківській сфері і системах домашнього / офісного відеоспостереження.

Детальніше

Персональні відеореєстратори

Персональні аудіо-відео реєстратори призначені для цілодобової автономної, синхронної, аудіо-відео записи, фіксації навколишнього оточення в вуличних умовах і в приміщеннях. Використання реєстраторів служить для створення доказової бази при правопорушення, підвищення дисципліни і забезпечення безпеки особового складу, їх використання дозволяє створити єдину платформу управління доказами, яка зберігає кожну ланку в ланцюзі доказів.

Детальніше

Системи охоронної сигналізації

Системи охоронної сигналізації - це комплекс технічних засобів, основним завданням якого є виявлення і запобігання несанкціонованого проникнення на об'єкт. Безумовно, найбільш ефективною буде охоронна сигналізація, побудована на основі новітніх розробок і підключена на централізовану станцію моніторингу.

Детальніше

Бездротові системи охоронної сигналізації

Бездротові системи сигналізації давно не є новиною. Саме бездротова сигналізація дала можливість зробити охорону популярною завдяки: простий інсталяції без дротів, можливості встановити системи сигналізації в приміщення з готовим ремонтом, дизайн обладнання дозволяє вписати його в різний дизайн приміщення.

Детальніше

Системи охорони периметру

Системи охорони периметра призначені для раннього виявлення вторгнення на охоронюваний об'єкт. Система охорони периметра виявляє факт вторгнення і формує сигнал тривоги. Особливість систем охорони периметра визначена умовами експлуатації (поза приміщенням) і великої протяжності периметра.

Детальніше

Системи доступу та обліку робочого часу

Системи контролю доступу та обліку робочого часу є важливою складовою системи забезпечення безпеки підприємств, вони покликані здійснювати моніторинг функціонування вашого підприємства, фірми або офісу. 

Детальніше

Системи пожежної сигналізації

Складно перебільшити значення пожежної сигналізації в сучасному світі. Саме ця система дозволяє запобігти біді, зберігши життя людей та майно.Більше того, необхідність встановлення протипожежних систем в України обумовлена не тільки бажанням власника убезпечити себе і своє майно, а й чинним законодавством

Детальніше

Відеодомофон

Відеодомофон - це пристрій що дозволяє підвищити комфорт і забезпечити безпеку у Вашій оселі. Переговорити з відвідувачем, побачити його відеозображення, відкрити двері, шляхом подачі сигналу відкриття на електрозамок (якщо такий є) - ось основні функції відеодомофона

Детальніше

Системи захисту товарів

Компанія «BSI-Group» пропонує системи захисту товарів. Установка противокрадіжних систем не тільки істотно знижує втрати товарів, а й підвищує продуктивність роботи магазинів і підвищує якість обслуговування покупців

Детальніше

Автоматика, шлагбауми і блокіратори

Автоматичні ворота, шлагбаум або блокіратор дозволяє значно прискорити виїзд і в'їзд транспорту на приватну територію, а також забезпечує безпеку, і безсумнівно надає відповідний імідж.

Детальніше

Проектування та прокладання мереж СКС

Професійні оптоволоконні та структуровані кабельні мережі це комунікаційна основа для побудови слабкострумової мережі будь-якої складності з високим рівнем інтеграції. Такі мережі можна застосовувати не тільки для внутрішніх та зовнішніх комп'ютерних та телефонних мереж зв'язку, але й інтегрувати в них системи охоронної та пожежної сигналізації, відеоспостереження, системи контролю доступу та інженерних системи будівель...

Детальніше

Проектування систем безпеки

Здійснення проектування систем безпеки будь-якої складності. Правильний підхід до проектування систем безпеки, дозволить при подальшій її експлуатації забезпечити надійну та якісну роботу системи в цілому.

Детальніше