Новинки

15-02-2024

Інноваційна технологія ColorVu від Hikvision вивела ефективність систем відеоспостереження на новий рівень. 

03-03-2021

«AX PRO» це до продуманий дизайн, висока якість виконання, надійність роботи на великих відстанях, датчики мають ультрасучасну високонадійну зашифровану систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів.

10-08-2020

Cистема FIBARO є кращим рішенням автоматизації будівель з доступних на ринку. Система спрощує процес установки, позбавляє від необхідності використовувати «довгі» кабельні системи, а мініатюрні модулі FIBARO суттево полегшують процес встановлення, та

20-08-2019

Інтерактивна тривимірна карта Axxon Next - модуль, що дає користувачеві можливість наочно уявити розташування камер на об'єкті, що охороняється. Режим занурення значно розширює стандартний функціонал інтерактивної карти.

15-05-2019

Управляйте електричними приладами дистанційно - з комп'ютера або мобільного телефону. Просте рішення з управління електроживленням побутових приладів. Недороге, а головне ефективне рішення для забезпечення їх комфорту і безпеки.

05-04-2019

За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності громадян та їх майна

01-03-2019

Компанія «BSI-Group» пропонує новинку від «Visonic». Сенсорний радіоканальний пульт для управління централями PowerMax.

26-02-2016

Дизайнерський стильний відеодомофон з монітором діагоналлю 7" має вбудований модуль WiFi, що значно розширює можливості відеодомофона, дозволяє переадресувати виклик з панелі виклику та дистанційно відкрити електрозамок зі смартфона чи планшета.