«BSI-Group» забезпечувала супровід колони байкерів
30-06-2013

Охорона «BSI-Group» та ДАЇ забезпечували супровід та безпеку руху колони байкерів клубу «Сталевий Дракон».

Кілька десятків байкерів з’їхалися 30 червня до житомирського гідропарку, аби вкотре влаштувати мотопробіг вулицями міста.

Свій заїзд члени клубу «Сталевий Дракон» традиційно присвятили Дню молоді України, аби зацікавити молодих людей і залучити їх до мотоциклетного руху.

Організатор мотопробігу Юрій Буртовський впевнений, що мотопробіг – це свято, адже мотоколона їздить містом не кожного дня. Мета акції – привернути увагу молоді до байкерського руху.

Мотоцикл – задоволення не з дешевих, бо потребує особливого догляду. Але байкери переконують, що витрати того варті, бо швидкість, дорога і подорожі стають не просто захопленням, а стилем життя.

Мотоколонна стартувала після 12.00 від кінцевої зупинки тролейбусів у гідропарку і проїхав таким маршрутом: вул. Черняховського, майдан Соборний, майдан Перемоги, вул. Театральна, вул. Київська, вул. Вокзальна, вул. Вітрука, Смолянська площа, вул. Велика Бердичівська, вул. Льва Толстого, 1 Травня, вул. Івана Кочерги, вул. Велика Бердичівська та майдан Соборний.