Охоронна сигналізація Hikvision Ax Pro від компанії BSI-Group
03-03-2021

Компанія «BSI-Group» завжди шукає найсучасніше, та ідеальне рішення систем безпеки та охорони. Ми не зупиняємося і готові надати нашому клієнту найкращий вибір найсучасніших систем безпеки від TOП виробників індустрії.

Бездротові системи сигналізації давно не є новиною. Саме бездротова сигналізація дала можливість зробити охорону популярною завдяки: простий інсталяції без дротів, можливості встановити системи сигналізації в приміщення з готовим ремонтом, дизайн обладнання дозволяє вписати його в різний дизайн приміщення.

При виборі ми обов'язково звертаємо увагу і на зовнішній вигляд пристрою. Система повинна бути зібрана акуратно, якісно і мати сучасний дизайн, який зміг би легко вписатися в дизайн Замовника, та мати зручний мобільний застосунок для віддаленого керування.

Компанія «BSI-Group провела інтеграцію обладнання «AX PRO» від компанії HIKVISION з власною станцією моніторингу та пропонує обладнання «AX PRO», та його підключення під пультову охорону.

 

«AX PRO» - це до продуманий дизайн, висока якість виконання, надійність роботи на великих відстанях, датчики мають ультрасучасну високонадійну зашифровану систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів.

Передача сигналу здійснюється за допомогою технології Tri-X, яка працює на базі сучасного процесора бездротового підключення периферійних пристроїв. Це забезпечує високу дальність передачі радіочастотного сигналу - на відстань до 2000 метрів, що дає можливість пов'язувати між собою розподілені об'єкти в межах цієї зони.

Управління охоронною системою AxPro відбувається через центральний пристрій (AxPro Hub). AxPro Hub підтримує різні протоколи зв'язку (LAN / Wi-Fi / GPRS / 3G / 4G) і інтеграції (SIA- DC09 / ISUP / ISAPI), має два слота для SIM-карт, за допомогою яких здійснюється повідомлення користувача про нештатні ситуації, відправка SMS і голосові виклики. За допомогою AxPro Hub до охоронної системи об'єкта можна підключити до 210 периферійних пристроїв, включаючи IP-камери. На корпусі самого пристрою передбачена індикація стану системи і заряду живлення, а також вбудований зчитувач RFID-міток для постановки об'єкта на охорону і виключення охоронної сигналізації.

До складу «AX PRO»  входять датчики руху, в тому числі з фотопідтвердженням тривог, детектори диму і загорянь, датчики протікання води, система легко інтегрується з існуючою системою охоронного відеоспостереження, а також «AX PRO»  підтримує комплект пристроїв для «розумного будинку» - спеціальні розетки і перемикачі для автоматизації (керування освітленням, електроживленням). Будь які дії користувача супроводжуються голосовою українською підказкою системи охорони, що полегшує користування.

«HIKVISION» - світовий лідер у виробництві систем відеоспостереження та охорони. Компанія заснована в 2001 році, пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, яка нараховує понад 22000 співробітників, включаючи 4700 інженерів. Завдяки найбільшій команді розробників і безперервного впровадження інновацій продуктова лінійка HIKVISION включає в себе відеореєстратори, відеосервери, плати відеозахвату, IP камери високої роздільної здатності і сучасні системи охорони. Ця продукція використовується більш ніж в 100 країнах, забезпечуючи безпеку в усьому світі.

В питаннях безпеки критично важливе значення має своєчасність вжитих заходів. Можна багато речей зробити в останній момент, потім, але це не відноситься до забезпечення захисту власності, в тому числі котеджу або дачі за містом.

Щоб мати можливість відпочити в своєму будинку де-небудь за містом, потрібно подбати про те, щоб ця нерухомість не зникла у пожежі або не була розграбована злодіями.

Усі пропоновані нами системи обов'язково дозволяють підключиться на централізовану станцію моніторингу «BSI-Group»

 

Якщо вам не підійде наша система, ми викупимо її назад*.

* Про умови викупу можна дізнатися за телефоном 0-800-50-24-24