Патрульна охорона

Патрульна охорона це ефективний спосіб попередження випадків вандалізму та інших правопорушень проти власності, виявлення потенційного збитку в максимально стислі терміни.

Послуги патрульної служби в основному використовуються в якості альтернативи фізичної охорони, оскільки ця послуга обходиться клієнтові значно дешевше, і при цьому залишає за собою велику ефективність.

Послуги патрульної служби полягають у проведенні патрульними екіпажами «BSI-Group» контрольних об'їздів об'єктів що охороняються. Завдання патрульної служби полягає в попередженні випадків вандалізму та інших правопорушень проти власності, перевірці сторожових постів (сторожі, вахтери), виявлення потенційного збитку в максимально стислі терміни. 

Якщо об'єкту було заподіяно шкоду, або існує небезпека його заподіяння, то співробітники патрульного екіпажу «BSI-Group» передають відповідне повідомлення оператору централизованой станції моніторингу і заступають на охорону об'єкта. Оператором передається повідомлення власнику майна, а при необхідності - повідомляються органів МВС чи МНС. Охоронці залишаються на місці події до прибуття власника. Проводиться перевірка об'єкта, відпрацювання території.

 

Всі автомобілі патрульної служби обладнані засобами надання першої медичної допомоги, пожежегосіння, індивідуального захисту.

Також «BSI-Group» пропонуємо ряд додаткових послуг патрульної служби:

  • Контроль відкриття і закриття вікон і дверей. За домовленістю з клієнтом у визначений час патрульний екіпаж прибуває на об'єкт для перевірки закриття вікон і дверей, а також їх цілісності.
  • Вмикання та вимикання освітлення на території. За домовленістю з клієнтом у визначений час патрульний екіпаж обходить територію з метою включення або виключення освітлення; при цьому клієнтові не потрібно встановлювати на об'єкті додаткове обладнання.
  • Приймання об'єкта під охорону і зняття з охорони. За домовленістю з клієнтом у визначений час патрульний екіпаж прибуває на об'єкт, щоб поставити його з клієнтом під охорону або зняття з охорони; крім того, екіпаж перевіряє справність обладнання.
  • Надання охоронних послуг при відкритті і закритті об'єкта. Клієнт може викликати патрульний екіпаж на об'єкт на час його відкриття і закриття, щоб забезпечити безпеку своїх працівників за здачу об'єкта під охорону в темну пору доби.

 

Вартість патрульної охорони: від 700 грн./мес. 

НАШІ КЛІЄНТИ !!!