Охорона вантажів

Професійна охорона та супровід вантажу пов'язана з цілим рядом особливостей і забезпечується тільки за наявності у фахівців усіх необхідних навичок та вміння діяти в нестандартних ситуаціях. Здійснення охоронних послуг з супроводження та охорони вантажів при перевезенні, проводиться різними видами транспорту в межах України.

Співробітники «BSI-Group» екіпіровані засобами захисту, забезпечені професійними засобами радіозв'язку. Залежно від стоїть перед ними завдання вони можуть бути одягнені як в уніформу, так і в цивільний одяг.

Централізована станція моніторингу забезпечує оперативне реагування на всілякі проблеми, що виникають при транспортуванні вантажів. Існує система контролю за несенням служби, що допомагає підвищити якість охорони. Оператор надає замовнику інформацію про переміщення того чи іншого вантажу.

До моменту відправки розробляється оптимальний маршрут слідування, що охороняється вантажу, з урахуванням розташування постів ДАІ, автосервісів, АЗС, населених пунктів, стоянок або станцій і т.д. Пишеться детальна інструкція з охорони супроводжуваного вантажу від моменту прийому матеріальних цінностей під охорону до моменту їх передачі клієнтові.

 

НАШІ КЛІЄНТИ!!!