Новости компании

18-05-2018

На жаль, ми не в змозі зменшити робочий тиждень, винищити всіх комарів і скасувати затримку рейсу. Зате ми можемо зробити так, щоб вас не турбували тривоги про безпеку Вашого будинку, офісу, квартири.

07-11-2017

Безпека дозволяє бути впевненим в тому, що можна спокійно радіти кожному новому дню. Тому, як і мільйони людей по всьому світу, Ви шукаєте перевірених рішень для забезпечення безпеки для дому та бізнесу.

29-05-2017

Інноваційна система відеоспостереження «AххonNext» на оновленій Русанівській набережній м.Києва від компанії «BSI-Group» з системою відеоаналітики на охороні громадського порядку і світломузичні фонтанів.

01-07-2016

Компанія «BSI-Group» виконала інтеграцію з обладнанням «SmartHome AJAX», відтепер наші Клієнти отримують не просто системи охорони, а багатофункціональні SmartHome системи...

01-05-2016

Компанія «BSI-Group» запустила автоматизовану біллінгову систему по роботі з заборгованістю клієнтів. Система автоматично блокує прийом сигналів з охорони (постановка/зняття, тривога), при наявності тривалої заборгованості по оплаті послуг.

25-04-2016

Наразі компанія закінчила реалізацію 2-го етапу міської програми Безпечне місто і зараз в місті працює інтелектуальна система безпеки, та понад 65 камер відеоспостереження, що дозволяє скоротити ризики розвитку ДТП і забезпечує безпеку громадян на

04-12-2015

Розвиток бездротових технологій нічим не поступаються, а багато в чому навіть випереджає дротові технології охорони. Сама ідея бездротових комунікацій приваблює перш за все своєю гнучкістю рішень, легкістю керування та великим вибором датчиків.

20-11-2015

Компанія «BSI-Group» поставила мету, зробити послугу охорони майна та нерухомості якісної і такою ж невід'ємною частиною життя, як мобільний зв'язок або доступ в інтернет