Новости компании

27-05-2019

На жаль, ми не в змозі зменшити робочий тиждень, винищити всіх комарів і скасувати затримку рейсу. Зате ми можемо зробити так, щоб вас не турбували тривоги про безпеку Вашого будинку, офісу, квартири.

15-02-2019

Компанія «BSI-Group» поставила мету, зробити послугу охорони майна та нерухомості якісної і такою ж невід'ємною частиною життя, як мобільний зв'язок або доступ в інтернет

28-12-2018

Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.

21-12-2018

Важливо подбати про те, щоб цінності або нерухомість не зникла в пожежі або була розграбована злодіями під час Вашої відсутності в Новорічні свята?

03-09-2018

Безпека дозволяє бути впевненим в тому, що можна спокійно радіти кожному новому дню. Тому, як і мільйони людей по всьому світу, Ви шукаєте перевірених рішень для забезпечення безпеки для дому та бізнесу.

09-07-2018

Інноваційна система відеоспостереження «AххonNext» на оновленій Русанівській набережній м.Києва від компанії «BSI-Group» з системою відеоаналітики на охороні громадського порядку і світломузичні фонтанів.

01-07-2016

Компанія «BSI-Group» виконала інтеграцію з обладнанням «SmartHome AJAX», відтепер наші Клієнти отримують не просто системи охорони, а багатофункціональні SmartHome системи...

01-05-2016

Компанія «BSI-Group» запустила автоматизовану біллінгову систему по роботі з заборгованістю клієнтів. Система автоматично блокує прийом сигналів з охорони (постановка/зняття, тривога), при наявності тривалої заборгованості по оплаті послуг.