Системи аналогового відеоспостереження

Невід'ємною функцією комплексної системи безпеки будь-якого об'єкта нині стала система відеоспостереження, оскільки сучасні системи відеоспостереження дозволяють не тільки спостерігати і записувати відео, але і програмувати реакцію всієї системи безпеки при виникненні тривожних подій чи ситуацій.

Абревіатура системи відеоспостереження CCTV розшифровується як Closed Circuit TeleVision і в дослівному перекладі означає "системи замкнутого телебачення". Системи відеоспостереження призначені для організації відеоспостереження на охоронюваних об'єктах різних за структурою і складності. У професійній сфері системи відеоспостереження також прийнято поділяти на два види залежно від використовуваного обладнання: аналогові і цифрові системи відеоспостереження.

Перспектива всеж за цифровими системами, які мають більше можливостей для інтеграції з іншими системами та обладнанням, що Розширюючі їх функціональну привабливість. Зараз йде перехідний період переходу з аналогового на цифрові стандарти та системи, враховуючи бурхливий розвиток цифрових технологій, за своєю ціною цифрові системи відеоспостереження вже наближаються до вартості аналогових систем відеоспостереження.

Аналогові системи відеоспостереження використовуються в основному в разі, якщо необхідно організувати відеоспостереження в невеликих приміщеннях - невеликі офіси та складські приміщення, автостоянки, кафе та інші об'екти.Аналоговие системи відеоспостереження дуже популярні в силу невисокої вартості і виграшності з точки зору співвідношення ціна / якість. Крім цього, аналогові системи відеоспостереження відрізняються простотою конструкції і надійністю, яка перевірена часом.

Важливий також той факт, що при необхідності масштабування системи відеоспостереження аналогові камери відеоспостереження можуть бути модернізовані за допомогою блоку перетворення аналогового відеосигналу в цифровий, або побудовою гібридних систем.

Кабельну систему аналогових систем відеоспостереження без витрат можна використовувати для побудови системи відеоспостереження HD-SDI, при цьому замінюється тільки кінцеве обладнання.

Цифровий інтерфейс HD-SDI спочатку з'явився в професійному телебаченні і призначався для передачі відеосигналу високої чіткості. Застосування HD-SDI в області CCTV є революційним кроком, завдяки якому можна передавати цифровий некомпрессірованний відеосигнал формату 720p і 1080p за стандартним коаксіальному кабелю (RG6) з використанням звичайних BNC-роз'ємів. Дальність передачі відеосигналу аналогічна стандарту PAL, залежить від типу і способу прокладки коаксіального кабелю, і може досягати до 300м. Лінію передачі можна збільшити, застосувавши необхідну кількість повторювачів (один повторювач - 200м).

Основні переваги відеокамери Як HD-SDI перед стандартними аналоговими і IP відеокамерами:

  • Висока чутливість
  • Швидкість Live-зображення
  • Висока роздільна здатність і деталізація
  • Унікальний WDR, ACE, HLM
  • 2D +3 D-DNR

Що стосується аналогової техніки, то HD-SDI камери, при дорожчою ціною за одиницю, стають вигідні за рахунок того, що одна камера замінює до 5 аналогових і можна істотно заощадити на кількості не лише камер, але і всіх супутніх витрат - довжина кабелю, кількість робочих годин інсталятора і т.д.

Зараз практично всі виробники мають у складі продукти як аналогові так і IP. Що дозволяє будувати системи изходя з потреб замовника і можливістю модернізації.

Компанія «BSI-Group» пропонує системи аналогового відеоспостереження таких виробників як:

 

 

SamsungTehwin

Компанія Samsung Techwin, заснована в 1977 році, входить до корпорації Samsung і є одним зі світових лідерів ринку систем безпеки. За звітами незалежних експертів, Samsung Techwin займає 5 місце на світовому ринку всіх типів відеокамер.

Компанія Samsung Techwin, яка має величезний досвід у розробці інноваційних електронних пристроїв, є одним зі світових лідерів на ринку охоронних систем. Обширний модельний ряд обладнання для систем відеоспостереження компанії включає в себе об'єктиви та відеокамери, пристрої запису, обладнання контролю та управління, мережеві системи спостереження і багато іншого.

Випускаються Samsung Techwin процесори розходяться по всьому світу і використовуються численними виробниками.

 

Panasonic

Panasonic Corporation - компанія, що виникла в 1918 році в Японії. Сьогодні це один з лідерів у сфері виробництва побутової техніки і всілякої електронної продукції, в тому числі й устаткування для систем відеоспостереження.

Під маркою Panasonic випускаються як традиційне обладнання (камери, рекордери і т.д.), так і IP-обладнання. У сфері IP-технологій компанія працює досить давно, регулярно оновлюючи модельний ряд. Сьогодні існує ціла лінійка обладнання для відеоспостереження - I-PRO, що вважається вершиною технологічної думки конструкторів і програмістів Panasonic.

Panasonic - намагається створювати нематеріальну цінність для користувачів нашої продукції, гарантуючи їм надійність і безпеку, упевненість і комфорт.

 

BalterSecurity

Balter Security входить до групи компаній Balter Group з центральним офісом в м. Дюссельдорфі.

Сьогодні Balter Security пропонує високоякісне, оптимально адаптоване під умови даного ринку обладнання за розумною ціною, в якому застосовуються передові технології від провідних світових виробників систем відеоспостереження.

Дозвіл відеокамер забезпечує чітке зображення, електронний режим День / Ніч, 3D придушення шумів і режим підвищеної чутливості Sens-Up 256x дозволяють отримувати якісне зображення навіть слабо освітлених об'єктів.

 

EverFocus

EverFocus Electronics Corp є одним з лідерів з виробництва камер відеоспостереження, відеореєстраторів, систем контролю доступу та інших аксесуарів до перерахованих вище системам. Центральний офіс компанії знаходиться в Тайпеї, Тайвань, компанія має широку мережу офісів по всьому світу, включаючи США, Німеччину, Великобританію, Китай, Індію і Японію.

Вся продукція вироблена на заводах компанії з дотриманням усіх міжнародних стандартів і строгим контролем якості.

EverFocus дуже відома ринку систем відеоспостереження в Україні, компанія пропонує широку лінійку обладнання та інновацій.

Компанія гарантує клієнтам найвищий рівень якості, гарантійного та післягарантійного обслуговування і це робить EverFocus одним з найбільш шанованих постачальників обладнання CCTV у світі.

Infinity

Оббладнання для систем відеоспостереження INFINITY відомо на ринку вже більш як 10 років, і в професійних колах користується незмінною довірою, завдяки високій якості зображення і багаторічному досвіду безвідмовної експлуатації. Сьогодні INFINITY пропонує обладнання, яке відрізняється високим технічним рівнем, відповідає всім вимогам професійних охоронних систем і дозволяє вирішити весь спектр завдань, що виникають при побудові сучасної системи безпеки будь-якого масштабу і складності.

IP-відеокамери INFINITY нового покоління створені з використанням найбільш сучасних технологій і дозволяють отримати деталізоване зображення найвищої якості при роботі навіть в складних умовах освітленості.

Hikvision

Hikvision - світовий лідер у виробництві систем відеоспостереження. Компанія Hikvision, заснована в 2001 році, пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 чоловік до глобальної корпорації, яка нараховує більше 8000 співробітників, включаючи 2700 інженерів. Завдяки команді розробників і безперервному впровадженню інновацій продуктова лінійка Hikvision включає в себе гібридні і стандартні відеореєстратори, відеосервери, плати, IP камери високої роздільної здатності та швидкісні купольні камери. Ця продукція використовується більш ніж в 100 країнах, забезпечуючи безпеку в усьому світі. 

Глобальна мережа Hikvision включає в себе головний офіс у Китаї, торгові представництва в США, Нідерландах, Італії, Індії, ОАЕ і Росії, а також генеральний сервісний центр в Гонконзі.

Динамічне зростання і унікальна продукція дозволили Hikvision стати виробником обладнання для відеоспостереження №1 у світі (згідно з дослідженням IMS Research «World Market for CCTV and Video Surveillance Equipment Report 2012»). Компанія чотири роки поспіль входить до A & S Security 50 - рейтинг, що включає 50 кращих компаній на світовому ринку безпеки (№ 5, 2011 рік). Ринкова капіталізація Hikvision на фондових біржах становить $ 9,5 мільярдів.

 

GKB

Корпорація GKB Security заснована в Тайчжун, Тайвань (раніше GKB CCTV, Ltd) заснована в 1996 році. GKB розпочала свою дейтельность, як виробник комплектуючих для систем відеоспостереження з виробничими потужностями заснована в Таоюань і Тайчжун, Тайвань.

У 2007 році - з збільшенням світового попиту на охоронні системи компанія GKB провела перетворення в своєму виробництві змінивши фокус з виробництва комплектуючих до виробництва систем безпеки, розробці рішень в області безпеки для малого та середнього розміру системних інтеграторів та інсталяторів.

Сьогодні продукція GKB має розширену інтеграцію апаратного та програмного забезпечення, а рабора з обладнанням інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні.

Dahua

Dahua Технолоджі професійний виробник систем безпеки. За останні 15 років розвитку. Апаратне і програмне забезпечення є власне розробкою Dahua Технолоджі. Dahua в даний час є провідною компанією виробників систем відеоспостереження в Китаї.

У 2011 році Dahua випустить абсолютно нове покоління цифрових відеореєстраторів на основі платформи N6 (двоядерний чіп). Dahua справив перший у світі D1 32-канальний DVR.

Dahua надає великого значення розробкам нових продуктів, особливо IP-камер (1,3-мегапіксельна до 5,0-мегапіксельною), HD-SDI камери, камери Effio (700 ТВЛ), розроблена лінійка швидкісних купольні камери.

Продукція продаються в Європі, Америці, Японії, а також Тайвань і широко використовується в багатьох областях.

Dahua щороку вкладає 10% доходу від продажів в дослідження і розробки. Приділяючи особливу увагу інноваційним технологіям, аудіо / відео кодування / декодування арифметики і дослідження мережевих протоколів. Все це дозволяє утримувати провідне місце в галузі і гарантує відмінну продуктивність продуктів Dahua.

 

CAMSTAR

Camstar Systems, Inc. - Американська корпорація, заснована в 1984 році, найбільший розробник і виробник камер відеоспостереження. Головний офіс корпорації розташований в Південній Каліфорнії (США). Компанія Camstar - лідер в галузі корпоративного програмного забезпечення виробництва та якості протягом 28 років. Camstar зі штаб-квартирою в г.Шарлотт, Північна Кароліна має представництва та філії по всьому світу, а в останні 14 років Camstar став одним з провідних виробників CCTV камер в Китаї.

AVTech

Компанія AVTECH була заснована на Тайвані в 1996 р. У 2010-2012р компанія увійшла до десятки лідерів компаній-виробників систем безпеки на Тайвані. У рейтингу TOP50 найбільших компаній у світі в галузі безпеки за даними маркетингового агентства A&S в 2009 році компанія AVTECH займала 16-е місце, в 2010р займала 17-е місце, в 2011р займала 16-е місце, що говорить про багаторічному успіху змагання у висококонкурентному середовищі технологічних компаній.

Сьогоднішні досягнення компанія пов'язує з лідируючими позиціями при роботі продукції AVTECH з мобільними платформами і пристроями. Власна розробка компанії, програмне забезпечення EagleEyes для смартфонів і планшетних комп'ютерів, є самим завантаженим додатком у світі серед подібних. У ньому реалізовано повнофункціональне і зручне віддалене управління, спостереження і сповіщення про тривогу.

Через Інтернет системи можуть бути об'єднані в розподілену мережу для моніторингу за допомогою програмного забезпечення CMS. Сумісність з IP-відеокамерами різних виробників у т.ч. і по протоколу ONVIF робить IP-відеореєстратори (NVR) традиційно масовим, якісним і недорогим продуктом компанії AVTECH.