Samsung Techwin відеоспостереження

Компанія «BSI-Group» готова запропонувати своїм продукцію компаніїї «Samsung Techwin», нашими фахівцями встановлені системи на базі «Samsung Techwin» у різних кінцях України.

Перша згадка про компанію Samsung належить 1938 році. Як не дивно, найбільша група компаній Південної Кореї, яка завоювала лідируючі позиції в галузі електроніки на світовому ринку, почала своє існування з звичайного складу під рис. Сьогодні - це цілий ряд підприємств, діяльність яких не обмежена виробництвом побутової техніки та комп'ютерного обладнання.

Однією з дочірніх компаній, що входять до складу цього південнокорейського промислового гіганта, є і Samsung Techwin. Компанія Samsung Techwin, заснована в 1977 році, входить до корпорації Samsung і є одним зі світових лідерів ринку систем безпеки. За звітами незалежних експертів, Samsung Techwin займає 5 місце на світовому ринку всіх типів відеокамер.

Samsung Techwin спеціалізується на виробництві комплектуючих до систем безпеки. Обладнання для відеоспостереження є одним з основних напрямків її діяльності, до його розробки фахівці компанії ставляться з великою серйозністю. Асортимент продукції Samsung Techwin представлений основними комплектуючими систем охоронного відеоспостереження - відеокамерами, реєстраторами, моніторами, тепловізорами, програмним забезпеченням, IP-системами і поворотними пристроями. Асортимент постійно розширюється.

Слід сказати, що Samsung Techwin з'явилася відносно недавно і, незважаючи на невеликий термін існування, встигла вийти на ринки США, Європи та Росії. Цьому посприяли основні принципи роботи - надійність, якість, демократичність - і напрацьовані маркетингові та виробничі процеси південнокорейського концерну Samsung.

Компанія Samsung Techwin, яка має величезний досвід у розробці інноваційних електронних пристроїв, є одним зі світових лідерів на ринку охоронних систем. Обширний модельний ряд обладнання для систем відеоспостереження компанії включає в себе об'єктиви та відеокамери, пристрої запису, обладнання контролю та управління, мережеві системи спостереження і багато іншого.

Процесори Samsung Techwin розходяться по всьому світу і використовуються численними виробниками.

DSP - це мозок сучасної камери, що дозволяє не тільки поліпшити якість формованого зображення, а й реалізувати цілий спектр додаткових функцій.

Процесор 5-го покоління W5 дозволив підвищити розширення аналогової камери до значень близьких до теоретичного максимому - 600 ТВЛ в кольорі і 700 ТВЛ в чорно-білому режимі. Крім того DSP W5 забезпечує передачу кольору в широкому діапазоні колірних температур - від 1700K до 11000K.

Ще однією важливою особливістю стала реалізація протоколу Coaxitron для управління і настройки камери по коаксіальному кабелю, що полегшує процес програмування і обслуговування камери і знижує вартість інсталяції. Протокол підтримується рядом виробників обладнання для CCTV (такими як, Pelco, Mitsubishi, Dedicated Micros та ін), що забезпечує сумісність камер Samsung Techwin. Віддаленість камери від реєстратора або комутатора з підтримкою Coaxitron становить 400 м (RG6U).

Завдяки збільшенню об'єму оперативної і постійної пам'яті DSP, в процесорі W5 була покращена реалізація такої функцій як SSNR (технологія придушення шумів на зображенні). Технологія SSNR III використовує 2D і 3D фільтри залежно від сцени зйомки, що дозволяє підвищити ефективність усунення шумовий складової в зображенні, збільшити чутливість камери і відношення сигнал/шум. Таким чином, вдалося досягти межі збільшення чутливості - 512 крат.

Процесор W5 дозволив реалізувати нову технологію підвищення динамічного діапазону - SSDR (Samsung Signal Noise Reduction). SSDR забезпечує формування високоякісного зображення в умовах висококонтрастного освітлення.

Завдяки новому процесору, були поліпшені ряд функцій використовуваних ще в процесорах 4-го покоління W4 і SV4 Samsung Techwin: функція компенсації засвічення HLC, детектор руху і система маскування приватних зон.

Технологія цифрової стабілізації зображення (DIS) дозволяє визначати тремтіння зображення і компенсувати його за рахунок цифрової обробки зображення.

Full HD від Samsung

Full HD/мегапіксельні камери забезпечують більш високе розширення в порівнянні зі стандартними камерами.

Зображення формату Full HD (2,1 Мпікс) в 5 разів перевищує дозвіл стандартного зображення, що дозволяє оператору бачити більше деталей на більшій площі. Незважаючи на те, що зображення з високою роздільною здатністю вимагають більш широку смугу пропускання для передачі, існують додатки, де зйомка з високим рівнем деталізації просто необхідна. Наприклад, для того щоб розпізнавати людей і об'єкти в місцях установки банкоматів, в банках, казино і на транспортних вузлах.

Мегапіксельні камери забезпечують форматне співвідношення 4:3, у той час як Full HD камери - 16:9. Це дозволяє побачити зйомку більш детально на більшій території, адже ширина зображення систем відеоспостереження важливіше, ніж висота. Зображення, записане у форматному співвідношенні 16:9 камерами

Full HD, може усунути мертві зони і в теж час зменшити вимоги до пропускної здатності т.к. потрібно небагато камер, щоб покрити певну область.

 

Кодек Samsung Smart. Збільшення роздільної здатності у форматі Full HD робить ефект на смугу пропускання і необхідний простір для запису, тому потрібно зменшити обсяг даних для передачі по мережі. Це також відноситься до операторів, які переглядають кадри, зняті за допомогою камер відеоспостереження, їх цікавить тільки та частина екрану, де відбуваються події. Для вирішення цих проблем, Samsung розробив Smart Codec, який дозволяє операторам вибрати регіон інтересів в кадрі і відобразити його з великою роздільною здатністю.

Наприклад, це може бути використано для схемки рухомих транспортних засобів або осіб людей, що входять в будівлі. У результаті істотно скорочуються розміри файлів, оскільки у високому розширенні записується тільки регіон інтересів.

Подвійний кодек і потокова передача даних. Компанія Samsung у своїх мережевих купольних камерах застосувала об'єктив із змінною фокусною відстанню і сервоприводом, що дозволяє користувачам налаштовувати область перегляду і фокусування по мережі. Це не тільки робить дане рішення гнучким, але і означає, що налаштування може здійснюватися віддалено, без необхідності відвідування місця встановлення камери.

Мережеві камери Samsung підтримують одночасну потокову передачу відео з технологіями стиснення H.264 і MJPEG. Це дозволяє виконувати відразу два завдання моніторингу в реальному часі, високоякісну або високоефективний запис, мобільний моніторинг, відсилання електронних повідомлень і запис даних на карту пам'яті SD.

НОВИНКА !

Представляємо нову трехмегапиксельную мережеву камеру від Samsung, SNF-7010.

Samsung Techwin постійно розширює лінійку IP-камер, забезпечуючи гнучкий набір можливостей. Камера дозволяє користувачеві вибрати безліч варіантів організації огляду, включаючи сферичне зображення «риб'яче око» і два варіанти панорамного подання сцени спостереження.

SNF-7010 призначена для об'єктів, де необхідне безперервне цілодобове відеоспостереження з високим ступенем деталізації зображень - підприємств торгівлі, складських комплексів, офісних просторів, філій банків і т.п. Головна перевага цієї моделі полягає в тому, що за допомогою всього лише одного пристрою можна забезпечити ефективне покриття відеоспостереженням значній частині території об'єкта, уникаючи «мертвих зон». При цьому в камері не використовується механічних частин, що істотно продовжує термін її служби і дозволяє клієнтам заощадити на процедури технічного обслуговування.

В IP-камері SNF-7010 використовуються сенсори з прогресивним скануванням, що забезпечують адекватне відображення контурів об'єктів, що перебувають у русі. Цифровий сигнальний процесор забезпечує розширений динамічний діапазон (SSDR) і цифрове придушення відеошумов (SSNRIII). По команді оператора може здійснюватися цифрове панорамування по всьому простору сцени - при цьому можуть формуватися до шести окремих відеопотоків Н.264 або Motion JPEG, мають різні дозволи, ступінь компресії і частоту кадрів. При необхідності доступ до зображень може здійснювати велику кількість авторизованих користувачів, які здійснюють процедури перегляду живого відео або роботи з архівами.

Для здійснення локальної відеозапису в камері передбачені слоти для карт пам'яті SD/SDHC/SDXC. При виявленні детекторами руху, а також при фіксації спроби втручання в роботу камери генерується стандартний сигнал тривоги. Крім відеоаналітики, камера має можливість виявлення перевищення встановленого порогу рівня звуку.

Існує варіант поставки камер SNF-7010 в зовнішніх корпусах, защищщенных від вандалізму (IK10) і придатних до експлуатації в транспортному секторі (відповідність Евронормали EN50155).

SNB-7000N/P внутрішня відеокамера

Відеокамера без об'єктиву день-ніч (ICR) c дозволом (Full HD).

Технічні характеристики:

                 • Матриця: 1/2, 8 "3 Megapixel Progressive Scan CMOS.
                 • Число пікселів загальне: 2144x1588
                 • Число пікселів ефективне: 2096x1588
                 • Мінімальна освітленість: Колір: 1 лк (F1.2, 50IRE), 0,017 лк (60-кратне ув. Почуттів.), Ч / Б: 0,08 лк (F1.2, 50IRE), 0,001 лк (60-кратне ув . почуттів.)
                 • Швидкість електронного затвора Авто/A.FLK/Ручний (від 1/30 до 30000 сек)
                 • Роздільна здатність: 3M Mode (Режим 3M) - 2048x1536, 1920x1080P (ВЧ), 1600x1200, 1280x1024, 1280x960, 1280x720P (ВЧ), 1024x768, 2M Mode (Режим 2M) - 1920x1080P (ВЧ), 1280x1024, 1280x960, 1280x720P (ВЧ) , 1024x768, 800x600, 800x450, 640x480
                 • Макс. частота кадрів: 3M Mode (Режим 3M) - H.264: макс. 20 кадр/с при будь-якому дозволі, MJPEG: від 800x600 до 320x180 - 20 кадр/с від 1280x1024 до 1920x1080 - 15 кадр/с, 2048x1536 - 10 кадр/с, 2M Mode (Режим 2M) - H.264: макс. 30 кадр/с при будь-якому дозволі (при включеному WDR - 15 кадр/с), MJPEG: від 800x600 до 320x180 - 30 кадр/с
                 • Відповідність ONVIF
                 • Підтримувані ОС: Windows XP/VISTA/7, MAC OS;
                 • Підтримуваний браузер: Internet Explorer 7,0 або наступних версій, Firefox, Google Chrome, Apple Safari
                 • ПЗ для центрального управління Додаток NET-i viewer
                 • Гніздо картки пам'яті SD/SDHC
                 • Формат стиснення звуку Стандарт G.711 u-law
                 • Аудіозв'язок Двонаправлене аудіо
                 • Співвідношення сигнал/шум: 50 дБ
                 • Функції: екранне меню (OSD), День/Ніч (D/N) день/ніч/авто (ел.),
                 • Баланс білого (WB)
                 • Збільшення контрастності SSDR (динамічний супердіапазон Samsung)
                 • Цифрове шумозаглушення SSNRIII (2D +3 D фільтрація перешкод)
                 • Збільшення чутливості (інтеграція кадрів) (від 2 до 60 разів)
                 • Автоматичне посилення сигналу (AGS)
                 • Широкий динамічний діапазон (Full HD WDR)
                 • Компенсація стрічного засвічення (BLC)
                 • Обробка затінених ділянок ACE
                 • Маскування переекспонірованних зон (HLM)
                 • Дзеркальне відображення (mirror) обрій./Вертикал.
                 • Протокол RS-485 Samsung-T/E, Pelco-P/D, Sungjin
                 • Мережа Ethernet RJ-45 (10/100BASE-T): Протокол TCP / IP, UDP / IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, ONVIF
                 • Живлення: DC 12В/АС 24В, 6 Вт,
                 • PoE (IEEE802.3af)
                 • Кліматичні умови 0 ° C ~ +50 ° C
                 • Габарити: 72 х 60 х 137 мм
                 • Вага: 0.440 кг
                 • Кріплення об'єктива С / CS
                 • Тип об'єктива мегапіксельний

  

SND-7080/7080F 3-х мегапіксельна купольна мережева камера з трансфокатором 3 - 8,5 мм (2,8 x), з сервоприводом.

Технічні характеристики:

                   • Матриця: 1/2, 8 "3 Megapixel Progressive Scan CMOS.
                   • Число пікселів загальне: 2144x1588
                   • Число пікселів ефективне: 2096x1561
                   • Мінімальна освітленість: Колір: 1 лк (F1.2, 50IRE), 0,017 лк (60-кратне ув. Почуттів.), Ч / Б: 0,08 лк (F1.2, 50IRE), 0,001 лк (60-кратне ув . почуттів.)
                   • Швидкість електронного затвора Авто / A.FLK / Ручний (від 1/30 до 30000 сек)
                   • Об'єктив (коефіцієнт трансфокації) змінне, 3-8,5 мм (2,8 x), з сервоприводом. Кут огляду Г: 100 ° (ширококутний) - 35,3 ° (ТБ), В: 74,6 ° (ширококутний) - 26 ° (ТБ)
                  • Панорама / нахил / поворот: Діапазон панорамування 0 ° ~ 355 °, Діапазон нахилу 0 ° ~ 90 °, Діапазон повороту 0 ° ~ 355 °
                  • Роздільна здатність: 3M Mode (Режим 3M) - 2048x1536, 1920x1080P (ВЧ), 1600x1200, 1280x1024, 1280x960, 1280x720P (ВЧ), 1024x768, 2M Mode (Режим 2M) - 1920x1080P (ВЧ), 1280x1024, 1280x960, 1280x720P (ВЧ) , 1024x768, 800x600, 800x450, 640x480
                  • Макс. частота кадрів: 3M Mode (Режим 3M) - H.264: макс. 20 кадр / с при будь-якому дозволі, MJPEG: від 800x600 до 320x180 - 20 кадр / с від 1280x1024 до 1920x1080 - 15 кадр / с, 2048x1536 - 10 кадр / с, 2M Mode (Режим 2M) - H.264: макс. 30 кадр / с при будь-якому дозволі (при включеному WDR - 15 кадр / с), MJPEG: від 800x600 до 320x180 - 30 кадр / с
                  • Відповідність ONVIF
                  • Підтримувані ОС: Windows XP/VISTA/7, MAC OS;
                  • Підтримуваний браузер: Internet Explorer 7,0 або наступних версій, Firefox, Google Chrome, Apple Safari
                  • ПЗ для центрального управління Додаток NET-i viewer
                  • Гніздо картки пам'яті SD / SDHC
                  • Формат стиснення звуку Стандарт G.711 u-law
                  • Аудіозв'язок Двонаправлене аудіо
                  • Співвідношення сигнал / шум: 50 дБ
                  • Функції: екранне меню (OSD), День / Ніч (D / N) день / ніч / авто (ел.),Баланс білого (ATW / AWC)
                  • Збільшення контрастності SSDR (динамічний супердіапазон Samsung)
                  • Цифрове шумозаглушення SSNRIII (2D +3 D фільтрація перешкод)
                  • Збільшення чутливості (інтеграція кадрів) (від 2 до 60 разів)
                  • Автоматичне посилення сигналу (AGS)
                  • Широкий динамічний діапазон (Full HD WDR)
                  • Компенсація стрічного засвічення (BLC)
                  • Обробка затінених ділянок ACE
                  • Маскування переекспонірованних зон (HLM)
                  • Дзеркальне відображення (mirror) обрій. / Вертикал.
                  • Протокол RS-485 Samsung-T / E, Pelco-P / D, Sungjin
                  • Мережа Ethernet RJ-45 (10/100BASE-T): Протокол TCP / IP, UDP / IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, ONVIF
                  • Живлення: DC 12В / АС 24В, 6 Вт,, PoE (IEEE802.3af)
                  • Кліматичні умови -10 ° C ~ +50 ° C
                  • Габарити: діаметр 159,9 x 125 мм
                  • Вага: 0.7 кг

 

 

SMT-2231 22-дюймовий широкоекранний TFT-РК монітор високої чіткості.

Технічні характеристики:

                 • Розмір екрану 22 "
                 • Макс. розширення 1,920 x 1,080
                 • Яскравість 300кд/м2
                 • Контраст 1,000: 1
                 • Формат зображення 16: 9Кут перегляду (Г / В) 170 ° / 160 °
                 • Кількість кольорів 16.7млн.
                 • Час відгуку 5мс
                 • Відеосистема NTSC / PAL
                 • Термін служби панелі 50,000 годин
                 • Тип фільтра гребінчастий фільтр 3D
                 • Відео Роз'єм Тип BNC (2 вхідних / 2 вихідних) RGB / DVI Роз'єм 1 аналоговий RGB, 15-контактний D-sub
                 • Вхідний сигнал 0.7 Vp-p ± 5% доступні формати 720 x 400/70Гц, 640 x 480/60Гц/72Гц/75Гц (VGA), 800 x 600/56Гц/60Гц/72Гц/75Гц (SVGA), 1,024 x 768/60Гц/70Гц/75Гц (XGA), 1,152 x 864 / 75Гц, 1,280 x 960/60Гц, 1,280 x 1,024 / 60Гц/75Гц (SXGA), 1,280 x 720/60Гц, 1,600 x 1,200 / 60Гц/70Гц, 1,920 x 1,080 / 50Гц/60ГцHDMI
                 • Аудіо роз'єм 2 роз'єми типу RCA (2 стерео входу)
                 • Вихідний сигнал Динаміки: 2 по 1 Вт
                 • Підтримка пристроїв
                 • Пульт ДУ
                 • Екранне меню
                 • Функції сумісність з VESATM DPM
                 • Електроживлення: Вхідна напруга 100 ~ 240В перем. струму (50/60Гц),
                 • Потужність 46 Вт
                 • Робоча температура від 0 до +40 ° C
                 • Розміри: 515 x 402 x 217 мм
                 • Розміри без підставки: 515 x 331 x 69 мм
                 • Колір корпусу Чорний
                 • Кріплення інтерфейс кріплення VESA 100 x 100 мм

 

NET-i ПО для центрального управління

Основні функції:

                 • ПЗ для моніторингу до пристроїв відеоспостереження Samsung
                 • Одночасний перегляд до 64 каналів в реальному часі
                 • Підтримка різних форматів відео: H.264, MPEG-4, MJPEG
                 • Підтримка різних форматів аудіо: G.726, G.711, G.723, PCM
                 • Підтримка відео з різним розширенням: мегапіксельний (1, 2, 3 Mпікс), Full HD, 4CIF, Half D1, VGA, CIF
                 • Моніторинг по електронній карті
                 • Двоскерований аудіозв'язок
                 • Віддалене управління PTZ
                 • Підтримка різних видів пошуку та відтворення: пошук за датою та часом, пошук події (сигнал, рух, відеоаналітіка)
                 • Можливості резервного копіювання
                 • Багаторівневий доступ і управління правами користувачів
                 • Автопошук мережевих камер, швидка і легка їх налаштування
                 • Автопоновлення (підключення до сервера оновлень Samsung)

 

Новинки від Samsung