Охорона магазинів

Пультова охорона - це найбільш ефективний і доступний на сьогоднішній день засіб захисту для бізнесу. Компанія «BSI-Group» після обстеження об'єкта готує оптимальну пропозицію по ціні і захищеності.

Для передачі інформації ми маємо можливість використовувати різні канали передачі даних. Ми використовуємо три канали: захищений виділений радіоканал, інтернет, GSM/GPRS.

Наш технічний відділ надасть будь-яку консультацію, навчить Ваших співробітників як користуватися пультовою охороною і забезпечить сервісне обслуговування.

Тривожна сигналізація - одна зі складових комплексної системи пультової охорони, що надається компанією «BSI-Group». Особливо хотілося б приділити увагу послуги «Тривожна кнопка з мобільного телефону», яка вкрай вигідна для Клієнта, вона не потребує купівлі обладнання, потрібен просто ваш мобільний телефон. Вона не вимагає ніякого монтажу (активація займає кілька хвилин) і не залежить від дротового зв'язку. Але головне - "Тривожна кнопка" завжди під рукою, в буквальному сенсі слова.

Ми робимо все, щоб залучити нових клієнтів. Ми хочемо зробити послугу охорони звичною, і такою ж невід'ємною частиною життя, як мобільний зв'язок або доступ в інтернет.

Для бізнес-клієнтів ми можемо запропонувати обладнання в розстрочку на кілька місяців без %, також надаємо обладнання в оренду, що дозволяє скоротити вартість підключення до охорони.

НОВИНКА !!! Пакет для бізнес-клієнтів «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО»

Пропонуємо Вам обслуговування за принципом "все включено". Мета полягає в тому, щоб запропонувати зручне охоронне рішення, не обтяжуючи їх при цьому витратами, пов'язаними з придбанням, встановленням обладнання і обслуговуванням (моніторинг, технічне обслуговування, усунення несправностей, реагування патрульних екіпажів і т.д.).

Пакет «Все включено» включає в себе:

  • послугу технічної охорони - виїзд патрульних екіпажів здійснюється безкоштовно;
  • надання в користування охоронного обладнання - при розірванні договору все обладнання повертається «BSI-Group;
  • встановлення всього необхідного обладнання;
  • планове сервісне обслуговування;
  • Необмежена гарантія на обладнання – на весь час дії договору про охорону з «BSI-Group».

НОВИНКА !!! Технологія фотопідтверждення тривог.

На охоронюваному об'єкті встановлюються відеокамери в різному виконанні, фотодатчики. За сигналом «Тривога», на монітор оператора централізованої станції моніторингу передається серія «фотознімків», що збільшує ефективність роботи сил реагування в цілому, а, значить, підвищується рівень захищеності об'єкта.

 

 

 

НОВИНКА !!! 

Якщо у вашої компанії є свій автопарк, ми зможемо обладнати його супутниковими охоронно-пошуковими системами, що дозволить організувати активний захист автомобіля від угону і контролювати його переміщення.

 

Вартість охорони магазину від 450 грн./міс.

Можливість отримати сучасне обладнання (централь/передавач/хаб) в оренду на період охорони

 

Якщо вам не підійде наша система, ми викупимо її назад*.

* Про умови викупу можна дізнатися за телефоном 0-800-50-24-24

 

НАШІ КЛІЄНТИ!!!