Охорона шкіл, ліцеїв, дитячих садків і вишів

Охорона навчальних закладів і шкіл є відповідальною справою і має свою специфіку.

Ці об'єкти мають підвищену загрозу по несанкціонованому проникненню на територію, вандалізму. Правопорушниками можуть бути не тільки дорослі люди, тому безпека повинна мати комплексне технічне забезпечення, а працівники охорони, які відповідають за безпеку, повинні мати відповідну кваліфікацію і пройти відповідне навчання та інструктаж.

Специфіка охорони шкіл і навчальних закладів, складається з деякої педагогічної складової, яку зазвичай виконують охоронці, які знаходяться при виконанні службових обов'язків. Від співробітника, який охороняє освітній заклад, крім традиційної охайності в одязі, ввічливість, пильність, вміння швидко орієнтуватися в складній обстановці і чітко діяти в екстрених випадках, потрібен також особливий такт, комунікабельність (вміння при цьому "тримати дистанцію"), знання дитячої та підліткової психології.

Крім фізичної охорони, компанія «BSI-Group» пропонує системи безпеки що перевірені часом і практикою, це технічні системи охорони, системи відеоспостереження, системи пожежної сигналізації, системи контролю доступу та обліку перебування дітей, студентів у закладі.

Для батьків школярів і особливо першокласників - це не менш хвилюючий момент. І справа не тільки в шкільній формі, зошитах і підручниках. Справа в безпеці наших улюблених діток - безпеки на дорозі, на вулиці і, звичайно ж, у самій школі.

В наші дні - професійна охорона шкіл - це необхідність.

Більшість батьків школярів бояться не терористичної загрози. У школах України першочерговими факторами, від якого слід убезпечити учнів, є проникнення сторонніх на територію школи, крадіжки, вживання на території спиртних напоїв (причому не тільки сторонніми, але і самими учнями), поширення серед школярів наркотиків.

Системи обліку приходу і виходу у навчальний заклад, школу.

Компанія «BSI-Group» пропонує в школах встановити сучасні системи безпеки, які підвищать рівень захищеності учнів і приміщень освітніх установ. Комплекси засновані на системі автоматичного контролю доступу в будівлю школи, що дозволяє забезпечити захист від несанкціонованого проникнення в школу сторонніх осіб за допомогою індивідуальних безконтактних карт доступу. Система контролю і управління доступом для навчальних закладів, що повністю узгоджена з МНС.

Нові методи контролю дозволяють вести облік приходу і виходу. Коли дитина піде в школу і вийде з неї, батькам на e-mail або мобільний телефон прийдуть SMS повідомлення про це.

У деяких школах і гімназіях подібна система діє вже давно. Спочатку батьки обурювалися, але потім зрозуміли, що це убезпечить їх дітей.

  

 

НАШІ КЛІЄНТИ!!!