Ідеальне рішення бездротової системи безпеки Лунь-19
26-08-2015

Компанія «BSI-Group» пропонує НОВИНКУ «Лунь-19» – ідеальне рішення бездротової системи безпеки, яка приносить абсолютно новий рівень гнучкості, зв'язку і стиль в світ домашньої безпеки. Це дозволяє домовласникам переглядати і контролювати свої будинки з будь-якої точки світу через смартфон, забезпечуючи простоту використання і надійність, з елегантним і сучасним дизайном.

Охоронно-пожежна панель «Лунь-19» має вбудований в кольоровий сенсорний екран зі зручним і приємним інтерфейсом. 4,7" сенсорний дисплей забезпечує комфортну роботу всієї системи охорони, а найвища якість виконання гарантує бездоганне функціонування протягом багатьох років.

Ми знаємо, що клавіатури управління є елементом системи безпеки, з яким ви стикаєтеся щодня. Тому ми завжди прагнемо надати Вам новинки, адже від якості, зручності і дизайну роботи цих пристроїв багато в чому залежить задоволеність Вас як Замовника роботою системи охорони в цілому. 

Бездротова сигналізація з підтримкою відомих виробників Visonic, Crow, Jablotron, Риэлта, дала можливість зробити охорону систему гнучкою завдяки: простій інсталяції без дротів, можливості встановити системи сигналізації в приміщення з готовим ремонтом, дизайн обладнання дозволяє вписати його в різний дизайн приміщення. Як додатковий канал «Лунь-19» має можливість підключити Wi-Fi канал.

У мережі GSM передача подій може здійснюватися по каналах: GPRS, CSD/Voice на станцію моніторингу або за допомогою коротких текстових повідомлень (SMS) на мобільні телефони користувачів (автономний режим роботи).

Технічні характеристики:


● Кількість дротових шлейфів - 2
● Кількість бездротових датчиків/брелоків - 30
● Кількість груп - 2
● Кількість керованих виходів - 2
● Струм по кожному з виходів PM1 і PM2, мА, не більше - 200
● Час визначення несправностей, сек, не більше - 300
● Напруга електроживлення змінного струму 50Гц, при якому ППК зберігає свою працездатність, - 100...240
● Журнал реєстрації подій (буфер подій) - 65536
● Програмований час затримки на вхід, с - 1...45
● Програмований час затримки на вихід, з - 1...255
● Діапазон робочих частот вихідного сигналу стандарту GSM-900/1800, МГц - 890...960; 1710 1880...
● Програмована періодичність тестової посилки, хвилин - 1...1439
● Габаритні розміри, ШхВхГ, мм - 220х160х50
● Маса приладу, кг, не більше - 0,6.