Зовнішня відеокамера від Balter Security з ІЧ-підсвіткою до 100м
15-05-2013

«BSI-Group» представляє зовнішню відеокамеру ВМ-КА62 від Balter Security з режимом День / Ніч, функцією компенсації пікової яскравості HLC (фари), екранним меню і унікальними конструктивними особливостями.

Висока роздільна здатність 600/700 ТВЛ і вбудований варіфокальний об'єктив 5-50мм (AI) дозволяють отримати якісне високодеталізованими зображення віддалених об'єктів. DSP нового покоління дозволяє реалізувати технологію підвищення динамічного діапазону - SSDR, яка забезпечує формування якісного зображення в умовах висококонтрастного освітлення. 2D +3 D ​​придушення шумів і режим підвищеної чутливості Sens-Up 512x необхідні для якісного зображення навіть слабо освітлених об'єктів. Потужна зовнішня ІЧ-підсвічування до 100/70м з регулюванням по інтенсивності і куту огляду забезпечує рівномірне освітлення об'єкту в абсолютній темряві на великих відстанях.

Відеокамеру ВМ-КА62 «BSI-Group» рекомендує застосовувати на неосвітлених або слабоосвещенних об'єктах середньої та великої площі, розташованих на відкритих місцевостях і піддаються різних погодних умов (промислові території, аеропорти, полігони, автостоянки, дороги, охорона периметру і т.д.) .