Розумний Дім – FIBARO
30-09-2019

Компанія «BSI-Group» представляє «Розумний Дім - FIBARO»..

На сьогоднішній день, система FIBARO є кращим рішенням автоматизації будівель з доступних на ринку. Система спрощує процес установки, позбавляє від необхідності використовувати «довгі» кабельні системи. Мініатюрні модулі FIBARO можуть бути встановлені в будь-який коробці настінного перемикача, за вимикачем, вимикачем ролет, і т.д., і бути сумісні з будь-електричною системою.

FIBARO -це єдина система доступна на ринку, здатна контролювати світлодіодне освітлення або люмінесцентне освітлення в електричних системах без нейтрального проводу (старий тип електричних систем).

 

 

Елементи системи FIBARO не підключаються назавжди до інфраструктури будинку. Так що, якщо ви хочете зробити ремонт у вашій квартирі, знести деякі стіни і змінити концепцію дизайну інтер'єру ... Це не проблема. Просто зробіть це. Досить зняти модуль зі стіни і встановити його в новому місці. Завдяки бездротовій мережі, модуль оновить своє місце положення, і відновить взаємодія з іншими компонентами системи.

Система FIBARO перетворить кожен будинок в саморегулюючий механізм, який полегшить життя всім членам сім'ї. Завдяки нашому рішенням, всі електричні прилади у вашому будинку можуть контактувати, надаючи вам широкий вибір рішень і застосувань. Fibaro гарантує комфорт і безпеку.

Розумна Система

Система FIBARO перевіряє і контролює стан окремих пристроїв і, при необхідності, інформує вас про подію. Це єдина система на ринку, яка знає точне положення піднятих ролет або навісу і т.д. Вона оновлюється автоматично. Вона автоматично створює резервні копії збережених налаштувань і відправляє їх на зовнішні сервера.

 

Сумісність і технология Z-Wave

FIBARO надає повну свободу управління і взаємодії, так як вона сумісна з більшістю смартфонів, доступних на ринку.

FIBARO сумісна з бездротовими пристроями з майже 300 незалежних виробників і з усіма іншими пристроями, які можуть контролюватися системами, виробленими конкурентами. Система сумісна з усіма IP камерами, доступними на ринку - після виявлення аварії, система відправить фото або відео на ваш мобільний телефон.

 

Безпека

FIBARO може бути з'єднана з існуючою у вас системою безпеки. Кожен компонент системи може працювати незалежно від Центру Управління, відправляючи повідомлення на станцію моніторингу «BSI-Group». Якщо Центр Управління пошкоджений і система виявляє, наприклад, вогонь, кожен компонент буде самостійно вирішувати, чи піднімати ролети, відкрити чи вікна, двері, активувати чи систему вентиляції диму, і т.д. згідно закладеного сценарію.

 

Детальніше про систему "Розумний будинок - FIBARO" ...