Нова IP-камера M15 від Mobotix c 5-мегапіксельними відеосенсорами!
01-10-2013

Нова мережева IP-камера від Mobotix, з двома 5-мегапіксельними відеосенсорами!

Оригінальність завжди залишається оригінальністю: стійка до атмосферних впливів і надійна камера, розроблена на базі популярної моделі з двома об'єктивами, має змінні виносні сенсори, підтримує сучасні системні технології МОВОТIХ і має унікальні характеристики в плані продуктивності, функціоналу та дизайну.

Технічні особливості:

                  • Система камери оснащена змінними відео модулями
                  • Атмосферозахищенний корпус забезпечує безвідмовну роботу камери в екстремальних кліматичних умовах (IP66)
                  • Режим день/ніч - автоматичний вибір режиму залежно від освітлення
                  • 5 мегапікселів: більш ніж у два рази деталізоване зображення в порівнянні з Full HD розширенням
                  • Функція MXActivitySensor для відеодетекції руху

 

На відміну від традиційних мережевих камер, камери МОВОТIХ - це більше, ніж просто децентралізована комплексна відеосистема. Окрім нових 5-мегапіксельних сенсорів, модель М15 включає інтегровані датчики стану навколишнього середовища (пасивний інфрачервоний датчик (РIR), датчик температури повітря, датчик зовнішнього впливу), динамік і мікрофон, що дозволяють вести сеанс відеозв'язку на базі стандарту SIР, флеш-пам'ять для зберігання даних протягом тривалого часу, безкоштовне програмне забезпечення для управління системами відеоспостереження та монтажний кронштейн VarioFlех. Стійкі до атмосферних впливів інтерфейси МхВus і МiniUSВ забезпечують безпосереднє підключення до інтерфейсних модулів МОВОТIХ пристроїв, модулів UМТS, додаткових систем зберігання даних і т. п.

Нова технологія відео модулів в новій камері дозволила збільшити частоту кадрів до 30 кадр/сек. При використанні функції масштабування - приріст якості для кольорового відеосенсора складе 27%, для чорно-білого - 200%.

Використання новітньої 5-мегапіксельної технології забезпечує відмінну якість зображення у високому розширенні. Крім того, підвищується якість цифрового збільшення в прямій трансляції та світлочутливість, що дозволяє отримати відмінну передачу кольору навіть в умовах сутінкового освітлення. У нічному режимі один ч/б сенсор забезпечує зображення у високій якості з роздільною здатністю до 3 мегапікселів. Коли зображення з обох датчиків відображаються і записуються одночасно, модель М15D передає подвійне зображення в розширенні до 6,2 мегапікселя.

Камера М15 сертифікована зі ступенем захисту IP66 і успішно протестована при температурі від -30 ° C до +60 ° C.

Компанія «BSI-Group» представляє нову версію безкоштовного клієнтського додатку Mobotix AРР для пристроїв на базі iOS. Додаток доступний на App Store.

 

Доступна для скачування нова версія MOBOTIX App v.1.2., Нові можливості цієї версії:

 • MOBOTIX App тепер сумісна з новою iOS7.
 • Використання у фоновому режимі: дозволяє знизити енергоспоживання і трафік даних програми, якщо вона працює у фоновому режимі.
 • Фільтр подій MxActivitySensor: дозволяє показувати події, ініційовані датчиком MxActivitySensor, який став доступний з програмним забезпеченням камер MOBOTIX release v.4.1.6.25.