Відеоспостереження від MОBOTIX, новинка 5-Мп сенсор
01-05-2013

Введення нового 5-мегапіксельної сенсора дозволить значно підвищити якість зображення у всьому асортименті продукції. Покращена на 27% деталізація зображення і збільшена світлочутливість відіграють ключову роль для забезпечення безпеки і моніторингу. Із збільшенням можливостей цифрового збільшення розширюються різні варіанти установки. Крім того, висока частота оновлення (30 кадрів в секунду) ще більш поліпшує якість зображення. Відтепер чорно-білий сенсор даватиме 3,1-мегапіксельна зображення замість звичних 1,3 Мп.

Революційний MxActivitySensor стане безкоштовним і доступним за допомогою простого оновлення прошивки для камер MOBOTIX. Мета MxActivitySensor - розпізнавання рухів, які визначають створення тривоги і тих, які не є тривожними, таких як тінь, дощ і дерева. Ця технологія значно знижує ймовірність помилкових тривог.

Камера D15D DualDome з 5-Мп сенсором забезпечує блискуче 2х3-мегапіксельне подвійне зображення. Всі переваги 5-мегапіксельної сенсора поряд з оптимізованою архітектурою D15S - це отримання зображення найвищої якості. Потокове відео в реальному часі ще більш плавне за рахунок більш високої частоти кадрів. Зображення більш якісне і значно поліпшена технологія світлочутливості.

Постачання нових вдосконалених продуктів очікується вже в найближчому майбутньому - травні 2013 року.