FishEye-камера з ІЧ-підсвічуванням від HikVision
12-03-2015

Компанія «BSI-Group» постачальник комплексних інтегрованих рішень в області відеоспостереження, представляє професійну мережеву FishEye-камера HikVision DS-2CD6362F-I(S). Новинка володіє рядом нехарактерних для класу функціональних особливостей, які вигідно виділяють її серед конкурентів.

 

IP-камера DS-2CD6362F-I(S) від HikVision, наділена підвищеним функціоналом. Повноцінні 180° огляду по вертикалі і горизонталі досягаються за допомогою використання мегапіксельного об'єктива «риб'яче око». Ефективно боротися зі складним освітленням, шумами і размиттям в кадрі допомагають широкий динамічний діапазон (DWDR) і функція тривимірного цифрового шумоподавлення (3D DNR). В умовах слабкої освітленості і повній темряві FishEye камери чудово «бачать» завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню з дальністю дії до 15 метрів.

HikVision DS-2CD6362F-I(S) добре адаптована до використання при низьких температурах до позначки -30°C. Корпус виготовлений з матеріалів з підвищеним коефіцієнтом міцності IK10, відповідає ступеню захисту від погодних впливів IP66. Камера може працювати в декількох режимах відображення (у т. ч. PTZ) і здатна транслювати до 5 незалежних відеопотоків (без субпотоків). Є підтримка живлення як за стандартною схемою через блок живлення, так і по єдиному кабелю Ethernet (PoE), також новинка обладнана слотом для установки карти пам'яті стандарту microSD об'ємом до 64 Гб, що дозволяє не втратити важливі дані при розриві з'єднання і навіть використовувати камеру в бессерверных системах відеоспостереження. Наявність вбудованих мікрофона і динаміка, дозволяє реєструвати і відправляти аудіоповідомлення до місця встановлення камери.