AxxonNext для пристроїв на базі iOS...
22-07-2013

Компанія «BSI-Group» представляє нову версію безкоштовного клієнтського додатка AxxonNext від виробника компанії ITV | AxxonSoft для пристроїв на базі iOS. Додаток призначений для віддаленого доступу та моніторингу систем відеоспостереження, oснованих на платформі AxxonNext, а також інтегрованих систем безпеки, oснованих на програмному комплексі «Інтелект».

 

У версії 2.0.1 розширені функції, які підтримуються при роботі з «Інтеллектом».

 

Так, тепер додаток підтримує двонаправлений звук, а це означає, що користувач може не тільки бачити, а й чути те, що відбувається на об'єкті, що охороняється. Крім того, тепер за допомогою програми можна організувати голосове сповіщення, наприклад, через гучномовці, підключені до IP-камерам. Також оператор з мобільним пристроєм може проводити огляд об'єкту і своєчасно передавати голосом важливу інформацію спеціалісту, що знаходиться в центральному пункті моніторингу. Це дуже зручна і корисна функція для великих і розподілених об'єктів.

У цілому ж iOS-додаток для роботи з системами Axxon Next і «Інтелект» забезпечує цілий ряд можливостей.

Для Axxon Next:

  • з'єднання з будь-яким сервером системи відеоспостереження і будь камерою для перегляду живого відео та відеоархіву;
  • швидкий пошук потрібного запису з можливістю позиціонування на перший кадр попереднього / наступного відеофрагменту і на перший / останній кадр всього архіву.

Для «Інтеллекта», в доповнення до можливостей Axxon Next:

  • отримання та обробка тривожних подій (alarms);
  • постановка всіх камер на охорону і зняття їх з охорони;
  • робота з інтерактивними картами, на які нанесені камери і датчики;
  • перегляд відео з цікавих камер одним кліком;
  • отримання повідомлень про тривоги, що надходять на iPhone або iPad навіть тоді, коли додаток вимкнено (APNs - Apple Push Notification service).

Обидві версії мобільного клієнта сумісні з системою відеоспостереження Axxon Next починаючи з версії 3.1. Функціональність для роботи з «Інтелектом» буде доступна з виходом версії «Інтелект» 4.9.0.

iOS-клієнт підтримує пристрої iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch 3-го, 4-го та 5-го поколінь, iPad починаючи з 2-го покоління. Для роботи програми потрібне версія iOS 6 або вище.

Додаток доступний на App Store.