<

Вакансии

 

Менеджер з продажу - Житомир, Київ

Основні завдання: Продажі продуктів компанії - послуги охорони квартир, котеджів, офісів. Робота з фізичними та юридичними особами. Консультації клієнтів, проведення презентацій. Ведення клієнтської бази. Підтримка контактів з клієнтами, продаж додаткових послуг. Вимоги: Освіта вища, незакінчена вища. Досвід роботи в продажах від 1 року, бажано складні продукти, послуги, страхування. Вміння спілкуватися з клієнтами, бажаний досвід телефонних продажів. Активна життєва позиція, стресостійкість, висока працездатність.

 

 

Позаштатний агент (вільна зайнятість) - Житомир, Київ

Основні завдання: Пошук та консультації клієнтів з метою укладення договорів охорони, монтажу систем безпеки. Вимоги: Знання ринку систем безпеки. Бажання займатися активним пошуком клієнтів серед юридичних та фізичних осіб. Ви можете самостійно регулювати свій рівень доходу. За кожен укладений договір Ви отримуєте бонус залежно від залученого клієнта від 500 до 2000 грн.

 

 

 

Інженер з систем безпеки (системи охорони, відеоспостереження, контролю доступу) - Житомир

Основні завдання: Монтаж, наладка та пуск в роботу систем безпеки: відеоспостереження, контролю доступу, охоронно-пожежних систем. Готовність до відряджень. Цінуються знання: по IP системах відеоспостереження, VideoNet, Інспектор, Інтелект. Вимоги: Вища технічна освіта. Досвід роботи не менше 1 року спеціалістом в компаніях ІТ-ринку, знання обладнання за напрямами: охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, систем контролю доступу, систем відеоспостереження. Акуратність виконання робіт, бажання працювати

 

 

Водій-охоронник ГШР (патрульної групи швидкого реагування) м. Житомир

Основні завдання: В зв'язку з збільшенням кількості патрульних груп реагування в департамент служби охорони, необхідні працівники: робота водієм-охоронником у складі патрульних груп реагування. Вимоги: Наявність водійського посвідчення та стажу водіння, досвід роботи в охороні від 2 років; служба в армії, силових структурах схвалюється; спортивна статура; стійкість до стресових ситуацій; старанність, дисциплінованість, відповідальність; наявність документів: сертифікати нарколога і психіатра, медогляд, довідка про відсутність судимості, диплом охоронника (навчаємо, якщо немає). Умови: Робота на постійній основі в стабільній компанії; графік роботи: добові зміни 1/3. 

 

 

 

Розглядаємо в якості претендентів студентів останніх курсів ВНЗ. (тільки Житомир)

Рівень заробітної плати визначається за результатами співбесіди

Випробувальний термін до 30 днів

За додатковою інформацією звертатись за телефоном

 

  (050)572-36-61